Artikel 1: Preambule

Deze verkoopsvoorwaarden worden afgesloten enerzijds door Infinitri S.P.R.L., waarvan de maatschappelijke zetel gevestigd is te Rue Doyard 7C 4520 Vinalmont, ingeschreven bij de Banque Carrefour des Entreprises onder het nummer BE 0666.805.912, hierna genoemd »de Verkoper» en anderzijds door elke natuurlijke of rechtspersoon die een aankoop wenst te doen via de website van de Verkoper, hierna genoemd »de Koper«.

Artikel 2: Doel

Als de Koper een bestelling plaatst via deze website, komt er een koopovereenkomst tot stand waarop deze Algemene Voorwaarden van toepassing zijn.

Deze voorwaarden zijn van toepassing op alle verkopen via de website www.infinitri.be en worden gesloten tussen Infinitri S.P.R.L., hierna te noemen de «Verkoper», enerzijds, en elke natuurlijke persoon die een aankoop wenst te doen via de website www.infinitri.be, hierna te noemen de »Koper«, anderzijds. Het plaatsen van een bestelling houdt in dat de Koper deze algemene voorwaarden volledig accepteert. De Verkoper behoudt zich het recht voor om zijn verkoopvoorwaarden op elk moment te wijzigen. In dat geval zijn de voorwaarden van toepassing die van kracht zijn op de datum van de bestelling van de Koper.

JURIDISCHE INFORMATIE

De website www.infinitri.be wordt gepubliceerd door Infinitri S.P.R.L. gevestigd te 7C rue Doyard 4520 Vinalmont - België

Tel: +32(0)489/06 29 51 / E-mail: info@infinitri.be

Intracommunautaire BTW BE 0666.805.912

Publicatiemanager: Benjamin Lantrebecq / Gastheer: O2SWITCH

Artikel 3: Kenmerken van de aangeboden goederen en diensten

De aangeboden producten en diensten staan vermeld in de catalogus die gepubliceerd is op de website van de verkoper. Elk product gaat vergezeld van een beschrijving opgesteld door de leverancier. De foto's in de catalogus zijn zo nauwkeurig mogelijk, maar kunnen geen perfecte gelijkenis met het aangeboden product garanderen, met name wat de kleuren betreft.

De Verkoper vestigt de aandacht van de Koper op de was- en onderhoudsinstructies op de productetiketten. De Verkoper kan niet aansprakelijk worden gesteld voor schade als gevolg van een onjuiste behandeling van de producten of als gevolg van een behandeling die niet in overeenstemming is met deze instructies.

Deze producten en diensten worden aangeboden zolang de voorraad strekt. Als, ondanks zijn inspanningen, alle of een deel van de items niet beschikbaar zijn, zal de Verkoper de Koper zo snel mogelijk via e-mail informeren en de Koper de optie bieden om te wachten of de bestelling van de niet-beschikbare items kosteloos te annuleren. Beschikbare artikelen worden normaal geleverd.

Artikel 4: Prijzen

De prijzen van producten en diensten weergegeven op de Infinitri website zijn vermeld in euro's (€) inclusief alle belastingen (BTW en andere van toepassing zijnde belastingen). De Verkoper behoudt zich het recht voor om zijn prijzen op elk moment te wijzigen. De prijzen die van toepassing zijn op de bestelling zijn echter deze die van kracht zijn op het moment dat de bestelling bevestigd wordt.

De aangegeven prijzen zijn exclusief de kosten van orderverwerking, transport en levering, op voorwaarde dat deze plaatsvinden in de geografische gebieden die hieronder worden vermeld. De Koper wordt verzocht het gedeelte Verzending en levering te raadplegen voor meer informatie over dit onderwerp.

De Verkoper behoudt zich het recht voor om de prijzen op elk moment te wijzigen, maar de producten worden gefactureerd op basis van de prijzen die gelden op het moment dat de bestelling wordt geregistreerd, en onder voorbehoud van de beschikbaarheid van de voorraad. De Verkoper behoudt zich het recht voor om een speciale aanbieding of korting op elk moment te wijzigen, te beperken of te beëindigen.

Promotiecodes zijn geldig voor een bepaalde periode en een bepaald aantal keren per klant. In geen geval kunnen ze worden gecombineerd met andere promotionele aanbiedingen of kortingen die momenteel beschikbaar zijn op een of meer artikelen.

Artikel 5: Bestellingen

De Koper moet minstens 16 jaar oud zijn om producten te kopen op de website van de Verkoper. Hij mag alleen bij deze winkel bestellen als hij een consument is en geen detailhandelaar. De Koper garandeert dat de informatie die aan de Verkoper is verstrekt op het moment van de aanvraag juist en volledig is.

Alle informatie op de website is alleen bedoeld als richtlijn. De Verkoper behoudt zich te allen tijde het recht voor om een bestelling te controleren en, indien nodig, te weigeren zonder aansprakelijkheid. De bestelling wordt als geweigerd beschouwd als deze niet binnen tien werkdagen wordt bevestigd.

Alle bestellingen moeten worden goedgekeurd. De Verkoper behoudt zich het recht voor om naar eigen goeddunken een bestelling te weigeren. Hieronder volgen voorbeelden van redenen waarom een bestelling kan worden geweigerd:

Als een van de producten op de website niet beschikbaar is; ;

Als de Verkoper niet in staat is om toestemming voor betaling te verkrijgen ;

Als er leveringsbeperkingen gelden voor een product.

Zodra de bestelling is geplaatst, stuurt de Verkoper een e-mail ter bevestiging van de bestelling met het bestelnummer, de details van de bestelde producten en informatie over de levering (volgnummer van de vervoerder).

Om een bestelling te kunnen plaatsen, moet de Koper een e-mailadres hebben. Het kan ook nodig zijn om de browser te configureren om zowel (functionele) cookies als pop-ups te accepteren om alle functies van de website te kunnen gebruiken, in het bijzonder het toevoegen van artikelen aan het winkelmandje en het doen van een aankoop.

Bestelproces

Om een bestelling te plaatsen op de website www.infinitri.be, moet de Koper :

Maak een klantenaccount aan door het identificatieformulier in te vullen, of meld je aan als je al een klantenaccount op de site hebt. www.infinitri.be,

Bevestig de inhoud van de bestelling na controle,

Betaal zoals afgesproken,

Bevestig uw bestelling en betaling. De bevestiging van de bestelling impliceert de aanvaarding van deze verkoopvoorwaarden, de erkenning dat u er volledig van op de hoogte bent en de afstand van uw recht om uw eigen aankoopvoorwaarden of andere voorwaarden in te roepen. Alle verstrekte gegevens en de opgenomen bevestiging gelden als bewijs van de transactie. De bevestiging geldt als ondertekening en aanvaarding van de uitgevoerde handelingen. De Verkoper stuurt een bevestiging van de opgenomen bestelling per e-mail.

Bestelling annuleren

Aangezien de bestelling van de Koper wordt verwerkt zodra deze is ontvangen, kan deze niet worden geannuleerd.

Artikel 6: Recht van afstand

Overeenkomstig de wet heeft de consument het recht aan de Verkoper mee te delen dat hij afziet van zijn aankoop, zonder betaling van een boete en zonder opgave van motief binnen 14 werkdagen vanaf de dag die volgt op de levering van het product of het sluiten van het dienstencontract. Dit verzakingsrecht is niet van toepassing op de professionele Koper.

Binnen deze periode moet de consument zijn intentie om de overeenkomst te herroepen kenbaar maken door gebruik te maken van het retourformulier en op eigen kosten en risico het geleverde product terugsturen naar het hoofdkantoor van Infinitri S.P.R.L. : bon de retour

Rue Doyard 7C 4520 Vinalmont.

Producten moeten worden geretourneerd in hun originele, onbeschadigde verpakking, vergezeld van alle accessoires, de gebruikershandleiding en de originele factuur/afleverbon. Producten die op deze manier worden geretourneerd, mogen niet zijn uitgepakt, ontzegeld of op enigerlei wijze zijn gebruikt. Ze moeten gelabeld zijn en de beschermstrip voor badkleding en ondergoed moet zijn aangebracht. Goederen die incompleet, beschadigd of bevuild zijn door de klant worden niet teruggenomen.

Binnen 14 dagen, als de terugzending voldoet aan de acceptatievoorwaarden, na aanvaarding van de terugzending van de goederen, verbindt de Verkoper zich ertoe om elke betaling terug te betalen, met uitzondering van de leveringskosten. De terugbetaling zal worden gedaan op de bankkaart die is gebruikt voor de oorspronkelijke betaling bij ontvangst van de geretourneerde producten.

Alleen producten die zijn gekocht via www www.infinitri.be/ kunnen worden geretourneerd via het online retourproces. Artikelen die niet aan dit criterium voldoen, kunnen niet worden geretourneerd naar de afzender (artikelen gekocht in een andere winkel of op stands voor directe verkoop).

Na de periode van 14 dagen kan geen enkel artikel worden teruggenomen of geruild.

GESCHILLEN

Geschillen die voortvloeien uit de toepassing van deze algemene verkoopsvoorwaarden zijn onderworpen aan het Belgisch recht.

Artikel 7: Betalingsvoorwaarden

Alle aankopen op de website worden bij de bestelling betaald met Visa of Mastercard.

De bestelde artikelen blijven het exclusieve eigendom van de Verkoper tot de volledige betaling van de bestelling door de Koper. Vertrouwelijke betaalkaartinformatie wordt gecodeerd zodat deze niet kan worden onderschept.

De Verkoper stelt een factuur op en stelt deze ter beschikking van de Koper om de aankoop te bevestigen. Deze is ook beschikbaar in gedematerialiseerde vorm. De Verkoper raadt onder andere aan om dit document te bewaren en het kan worden opgevraagd in geval van teruggave of omruiling.

Artikel 8: Leveringen

Leveringen vinden plaats op het adres dat is aangegeven op het bestelformulier, dat alleen binnen het overeengekomen geografische gebied kan zijn. De goederen worden vervoerd op risico van de Verkoper tot ze worden geleverd op het leveringsadres dat door de Koper is opgegeven. Vanaf dat moment draagt alleen de Koper de risico's. Als de leveringstermijn langer is dan dertig dagen vanaf de datum van de bestelling, kan het verkoopcontract worden geannuleerd en de Koper worden terugbetaald.

- Levering in België en de Europese Unie:

De artikelen die de Koper op de website bestelt, zijn onderworpen aan de Belgische btw (21%). De Koper hoeft geen belasting te betalen bij ontvangst van het pakket en de Koper kan geen BTW terugvorderen.

- Levering aan de rest van de wereld

De prijs wordt automatisch berekend exclusief belasting op de factuur. Douanerechten of andere lokale belastingen of invoerrechten of staatsbelastingen kunnen verschuldigd zijn. Deze rechten en bedragen vallen niet onder de verantwoordelijkheid van S.P.R.L. Infinitri en winkel Infinitri. Ze zijn te betalen door de Koper en zijn de exclusieve verantwoordelijkheid van de Koper in termen van aangiften en betalingen aan de autoriteiten en bevoegde instanties van het land waar de goederen worden geleverd. De Verkoper raadt de Koper aan om informatie in te winnen over deze aspecten bij de lokale autoriteiten.

VERZENDING EN LEVERING

Leveringsmethoden

De levering vindt plaats binnen 2 tot 3 werkdagen in België vanaf het moment dat de bestelling is verwerkt, van maandag tot en met vrijdag. Het telefoonnummer van de koper is vereist voor een correcte ontvangst van het pakket als het leveringsadres van een privépersoon of bedrijf is opgegeven.

De Verkoper aanvaardt geen verantwoordelijkheid voor langere levertijden (met name in geval van stakingen, verlies of schade veroorzaakt door de vervoerder), die slechts ter informatie worden gegeven en niet als fatale termijnen mogen worden beschouwd. Overschrijding van deze termijnen geeft de Koper geen recht op enige vorm van schadevergoeding.

Leveringsvoorwaarden kunnen worden geraadpleegd op de site «Leveringszones en -kosten».

Tarieven

De bezorgkosten zijn afhankelijk van de waarde van de bestelling en de bezorgzone. Wanneer de bestelling wordt gevalideerd, worden de bezorgopties en hun prijzen duidelijk aangegeven en op de factuur vermeld. In België bedragen de verzendkosten €8 voor alle bestellingen onder de €100. De bezorging is gratis voor bestellingen van meer dan €100.

Artikel 9: Persoonsgegevens

Alle persoonsgegevens die nodig zijn om een bestelling te verwerken, worden bewaard door de Verkoper of zijn werknemers en kunnen worden doorgegeven aan bedrijven waarmee de Verkoper - of zijn leveranciers - samenwerkt(ten), wanneer deze communicatie nodig is om de bestelling te verwerken. De gebruiker geeft de Verkoper ook toestemming om deze gegevens te gebruiken om statistieken op te stellen om zijn site, de goederen en de service die hij aanbiedt te verbeteren. Deze gegevens kunnen ook worden gebruikt voor de verspreiding, via welk communicatiemiddel dan ook, van informatie over de commerciële activiteiten van de Verkoper aan zijn klanten.

Ten slotte bewaart de Verkoper persoonlijke gegevens om latere bestellingen te vergemakkelijken. Bovendien verbindt de Verkoper zich ertoe de informatie waarover hij beschikt niet door te geven aan andere bedrijven of ondernemingen.

Artikel 10: Garantie

Ten opzichte van de consumenten garandeert de Verkoper de producten die hij verkoopt en de diensten die hij levert in overeenstemming met de wet van 1 september 2004 betreffende de bescherming van de consument bij de verkoop van consumptiegoederen (artikelen 1649 bis tot 1649 octies van het Burgerlijk Wetboek). In geval van non-conformiteit van een verkocht product dat wordt ontdekt binnen 2 maanden na levering van de goederen, moet de consument de Verkoper hiervan zo snel mogelijk per aangetekende brief op de hoogte brengen. Deze garantie dekt alleen conformiteitsgebreken die bestaan op het moment van levering van de goederen. Defecten of schade te wijten aan oneigenlijk gebruik, zoals waterschade, oxidatie, vallen of stoten, nalatigheid en slijtage, worden niet gedekt door de garantie. Ook reparaties die worden uitgevoerd door technici die niet zijn goedgekeurd door de leverancier, maken de garantie ongeldig. De factuur of afleverbon dient als garantiebewijs en moet door de consument worden bewaard en in het origineel worden overlegd.

Als het product voor niet-particuliere doeleinden wordt gebruikt, zijn de beperkte garantievoorwaarden van de

Alle verzoeken voor retourzendingen vanwege defecten moeten eerst worden gevalideerd door de klantenservice door foto's van het probleem op te sturen.

Als de fout wordt bevestigd, wordt het product omgeruild zolang de voorraad strekt.

Als dit niet het geval is, wordt het product terugbetaald aan de klant.

Elk artikel dat wordt geretourneerd zonder voorafgaande validatie door de klantenservice, wordt beschouwd als beschadigd door de klant en wordt niet vergoed.

De Verkoper kan niet aansprakelijk worden gesteld voor verkeerd en/of intensief gebruik van de artikelen door de Klant.

Artikel 11: Beschikbaarheid van de website

De Verkoper garandeert niet dat de Website, of de inhoud ervan, altijd toegankelijk of ononderbroken zal zijn. Toegang tot de Website is toegestaan op tijdelijke basis. De Verkoper mag de Website zonder voorafgaande kennisgeving geheel of gedeeltelijk opschorten, verwijderen, onderbreken of wijzigen. De Verkoper is niet aansprakelijk als de Website niet beschikbaar is, om welke reden dan ook, op elk moment en voor elke periode.

Gezien de frequentie van de bezoeken aan de site, de zeer grote vraag naar bepaalde artikelen en het automatische voorraadupdatesysteem, is het in uitzonderlijke gevallen mogelijk dat het aantal verkochte artikelen op een bepaald moment de werkelijke voorraad op dat moment overschrijdt.

Bestellingen die tussen vrijdagmiddag en zondagavond worden geplaatst, worden de daaropvolgende maandagochtend gecontroleerd. De Koper wordt verzocht er rekening mee te houden dat een orderbevestiging enkel de ontvangst van zijn/haar bestelling bevestigt. Het is pas wanneer een e-mail met een transporteur tracking nummer wordt uitgegeven dat de aankoop wordt bevestigd aan 100% en dat de goederen zijn verzonden.

Artikel 12: Aansprakelijkheid

De verkoper is in het online verkoopproces slechts gehouden tot een middelenverbintenis; hij kan niet aansprakelijk worden gesteld voor schade die voortvloeit uit het gebruik van het internetnetwerk, zoals verlies van gegevens, inbraak, virus, onderbreking van de dienstverlening of andere onvrijwillige problemen. De informatie op de site wordt te goeder trouw verstrekt. Links naar websites van fabrikanten en/of partners worden alleen ter informatie gegeven. De Verkoper kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor informatie van deze sites.

Artikel 13: Intellectuele eigendom

Alle elementen van de site van de Verkoper zijn en blijven het exclusieve intellectuele eigendom van de Verkoper. Niemand mag elementen van de site reproduceren, exploiteren, heruitzenden of gebruiken voor welk doel dan ook, zelfs niet gedeeltelijk, of het nu gaat om software, beeld of geluid. Elke eenvoudige link of hypertext link is strikt verboden zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de Verkoper.